درباره ستاره قومس

شرکت صنایع شیمیایی ستاره قومس سمنان از سال ۱۳۸۳ تاسیس و در اداره ثبت شرکتها با شماره ۳۲۹۲ به ثبت رسیده است.
بیست و پنج سال تجربه را با دانش و نیروی جوانی در هم آمیخته ایم تا محصولی را منطبق با نیاز روز و مطابق با جدیدترین استانداردهای روز دنیا بیافرینیم. از این روی، مفتخریم به عنوان واحد تولیدی فعال در زمینه ساخت و تولید انواع لوله و اتصالات PVC در سخت‌ترین شرایط اقتصادی کشورمان با قدرت مسیر توسعه را پیموده و هر روز در جستجوی افق های تازه ای از پیشرفت و بهره وری باشیم.

شرکت صنایع شیمیایی ستاره قومس سمنان همواره سعی نموده با تلاش پرسنل خود و امکانات موجود در راستای دستیابی به یکی از مهمترین اهداف خود که همانا تأمین رضایت مشتریان می‌باشد، علاوه بر ارائه محصولاتی با کیفیت بالا، با ارائه خدمات مطلوب ، شرایطی را آماده نماید که مصرف‌کنندگان محترم با اطمینان خاطر از محصولات این شرکت، بهره‌گیری مناسب را داشته باشند.

امروز شرکت ستاره قومس، با دو برند قومس پلیکا و پارتاک پایپ در جستجوی بازارهای داخلی و خارجی است.

گواهینامه ها و استانداردها

آزمایشگاه کنترل کیفی

این آزمایشگاه فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات آزمایشگاهی با کیفیت، به صورت تخصصی در زمینه لوله و اتصالات PVC-U، در خرداد ماه سال ۱۳۸۸ آغاز کرد.

از جمله مهم ترین وظایف این آزمایشگاه، انجام آزمون های انواع لوله و اتصالات PVC-U و آزمون های مربوط به مواد اولیه و تست های کنترل کیفی مربوطه به لوله ها و اتصالات مطابق با آخرین متد های ملی و بین الملی نظیر ASTM،ISO،DIN،INSO،ISIRI می باشد،که در این زمینه دارای تجهیزات تخصصی و بروز، از برند های معروف اروپایی در سطح کشور است. آزمایشگاه دارای مجوز آکرودیته از سازمان تایید صلاحیت ملی ایران ISO 17025 و همچنین آزمایشگاه همکار سازمان ملی استاندارد می باشد.

آزمایشگاه از طریق ارائه خدمات آزمایشگاهی با کیفیت، باعث بهبود در روند کیفی مشتریان خود، از جمله، شرکت تولیدی صنایع شیمیایی ستاره قومس گردیده است، که از مواد اولیه ورودی به کارخانه تا محصول نهایی، مورد آزمون قرار گرفته و کمک شایانی به گروه طراحی فرمولاسیون و بخش تولید داشته است.

به خانواده بزرگ ما بپیوندید!

همین الان برای دریافت شرایط ویژه نمایندگان و عاملیت‌های ویژه فروش در سراسر کشور اقدام نمایید!

تکمیل فرم درخواست ثبت نمایندگی